Mobile Hut příběh

 

 

Spousta lidí stále hledá cestu, jak se dostat ven od stereotypních návyků a konzumního života. Máme sice široké spektrum možností, to ovšem neznamená, že jsme „free“.

 

Dr. Jan V. Raiman, světová kapacita v oboru ortodoncie, byl vždy zapáleným cestovatelem. Ve volných chvílích hledá cesty do přírody, na venkov a hledá především nezávislost.

 

Aby mohl vyrazit na své cesty, montoval si ještě jako student ve svém autě různé lůžkové úpravy a úložné prostory. To ale nebylo vše. Časem chtěl řešení, které bude nejen pohodlné, ale bude také moderní, stylové a soběstačné, ovšem stále dostatečně mobilní.

 

Na trhu nenašel žádné řešení, které by kompletně zapadalo do jeho představ až do náhodného setkáni s mladými architekty z ateliéru Artikul. Architekti Jan Gabriel a Jakub Vlček se delší dobu zabývají stavbou domů z kontejnerů. Pana Raimana zaujal především jejich vkus a jejich vnímání kontrastu mezi přírodou a moderním způsobem života. Společně se pustili do práce a postavili dům na kolech Mobil Hut.

 

Mobile Hut souzní se současným trendem nomádského „consume less“ životního stylu. Jde o designový domek, který nabízí plnohodnotné bydlení s tím rozdílem, že se dá navíc ještě zabalit a kamkoli převézt. Každý milimetr prostoru je promyšlen, pohodlně se zde vyspí čtyři osoby a dispozice domku se dá používat velmi variabilně polohováním vestavěného nábytku.

 

Každý ze tří zakladatelů Mobil Hutu přináší do projektu něco unikátního. Je to také kontrast mezi dvěma generacemi a do projektu společně vkládají mnoho zkušeností, nadšení a motivaci pro alternativní bydlení a žití v nerušené přírodě či v městské aglomeraci.

Nezávisle. Kdekoliv.​

Mám zájem, nebo se

chci zeptat? 

Vyplňte a odešlete formulář, my vám odpovíme do 2 dnů. 

designed by

artikul-logo_CERNA.jpg

Mobile Hut s.r.o.

Milady Horákové 75/105

Praha 6, 160 00

​Česká Republika

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

©2020 Mobile Hut s.r.o., všechna práva vyhrazena. 

IČ: 01984349 DIČ: CZ01984349